Jak modnie ubrać psa?

Moda dla zwierząt zyskuje na popularności. Naprzeciw potrzebom miłośników zwierząt wychodzi Zooyka – nowa, polska marka ubrań dla pupili.

Ubrania dla psów – historia rodem od najlepszych projektantów…

Pies w ubranku? Taki widok nie dziwi już nikogo. Coraz częściej właściciele czworonogów decydują się na ubrania, takie jak np. modne obecnie bandany dla psów, które łączą funkcjonalność i walory estetyczne. Wielu projektantów stworzyło specjalne serie ubrań przeznaczonych wyłącznie dla czworonogów.

Psia moda to nie tylko ozdoba dla pupila, ale też możliwość zapewnienia mu ciepła i komfortu – zwłaszcza w chłodniejsze dni. Dlatego ubranka dla psów są tak zaprojektowane aby chroniły przed przemarznięciem, przemoczeniem i opadami śniegu. Na okres zimowy projektanci oferują wygodne bluzy z kapturami i kubraczki, które przeznaczone są dla psów o krótkiej sierści oraz tych, które źle znoszą niskie temperatury. Tego typu odzież jest też idealna dla starszych i schorowanych psów.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów ubranka nie krępują ruchów i zapewniają swobodę w czasie spaceru, a ponadto przepuszczają powietrze, dzięki czemu pies czuje się komfortowo niezależnie od sytuacji.

Początki mody dla psów

Pierwsze stroje dla psów powstały już w okresie starożytnym i pełniły wówczas funkcję przede wszystkim praktyczną. Psom zakładano bogato zrobione stroje, które chroniły je w czasie zbrojnych akcji, w których uczestniczyły. W tamtym czasie ubrania dla psów miały kształt końskiej derki, czego dowodem są zachowane do dziś kamienne płaskorzeźby, odkryte w Mezopotamii. Z kolei Eskimosi zakładali psom buty, które chroniły łapy zwierząt przed niskimi temperaturami.
Mimo upływu lat moda dla zwierząt nie zniknęła, a najlepszym tego dowodem jest nowa, polska marka – Zooyka.

Nowa, polska marka ubrań dla zwierząt

Na rynku pojawiła się nowa marka – Zooyka, która oferuje wysokiej jakości ubranka i akcesoria dla zwierząt. Są to w całości produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają pupilom komfort na co dzień. Zooyka to nowoczesna, elegancka i ponadczasowa marka akcesoriów i ubrań dla zwierząt. To też odpowiedź miłośników zwierząt na potrzeby czworonogów.

Właściciele marki podkreślają, że istotne znaczenie w ich pracy ma doświadczenie w modzie oraz miłość do zwierząt, która towarzyszy im od najmłodszych lat. To właśnie było początkiem niezwykłej pasji, jaka z czasem przerodziła się w pracę nad stworzeniem polskiej marki ubrań dla zwierząt. Obecnie marka cały czas wprowadza nowe, ekskluzywne produkty i pozycje z limitowanych edycji, które cieszą się uznaniem klientów. To wszystko idzie w parze z misją, której marka stara się pozostać wierna. Jest to promowanie dobrego samopoczucia i komfortu czworonogów na całym świecie. Dlatego właściciele marki i pracownicy aktywnie działają na rzecz świadomego promowania troski o psy, które są prawdziwymi przyjaciółmi człowieka oraz dbałości o ich dobre samopoczucie i komfort na co dzień, co wynika m.in. z doboru odpowiednich ubrań, zapewniających ochronę przed zmiennymi warunkami pogodowymi.

Ekskluzywne i komfortowe ubranka dla psów od niedawna podbijają serca polskich miłośników i sprawdzają się podczas wielu okazji – na co dzień i w czasie wyjazdu, zapewniając komfort termiczny i chroniąc przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Obecnie nowa, polska marka Zooyka wpisuje się w ten trend, oferując szeroki asortyment ubrań o wysokim designie, co pozwala zapewnić psom komfort, a właścicielem zadbać o niezwykłe wrażenia estetyczne.

Previous post Jak urządzić sypialnie zgodnie z trendami na 2022 rok?
Next post Odprawa celna – jakie dokumenty należy dostarczyć?